התחבר

שווה קריאה

הכתבות האחרונות שפורסמו

טיסות וכלבים – איך תוכלו לקחת את הכלב איתכם?

טיסות וכלבים – איך תוכלו לקחת את הכלב איתכם?

אם אתם לפני טיסה עם החברים או המשפחה ואתם רוצים לקחת את החבר על ארבע, יש לנו כמה טיפים שיעשו לכם את הטיול למהנה יותר לכולם. אז איזה סוג של כלבים אפשר לקחת ומתי כדאי לצאת אל החופשה ולהשאיר את הכלב מחוץ לטיסה? כל התשובות בכתבה באה.

איזה כלבים אפשר לקחת לטיסה?

בכדי לדעת אם כדאי לקחת את הכלב לטיסה, כדאי לחשוב תחילה על אופי הכלב שלכם. כלבים אשר יש להם אופי עצמאי, נוח וקל, ואשר לא זקוקים לתמיכה ומשוב חיובי למשך שעות ארוכות, יהיו מועמדים של ממש לעלות על המטוס. כלבים כאלה יכולים בדרך כלל להישאר בבית לבד ולא להשתעמם, וכאשר אין אף אחד לידם הם יכולים להסתדר. כלבים שכאלו יכולים להתאים לטריפ שלכם מעבר לים.

  • טיפ מנצח: בדקו את המצב הבריאותי של הכלב לפני כל החלטה על טיסה.

אילו כלבים עדיף להשאיר בארץ?

כלל ידוע בחופשות ובטיסות הוא: כלבים חרדתיים, עדיף להשאיר בארץ. כלבים אלו יסבלו כאשר ייאלצו להיות בתוך כלוב במהלך הטיסה וגם בזמן הבורדינג, ולכן שווה להשאיר אותם בארץ למשך הטיול שלכם. אחרת הם פשוט לא ייהנו ותאלצו לטפל בהם בזמן החופשה שלכם, במקום גם להנות ממנה בעצמכם.

  • טיפ מנצח: כלבים אשר זקוקים לשטח רב ולפריקת אנרגיות לא יתאימו לטיסות ארוכות.

איך להכין את הכלב לטיול?

במידה והכלב שלכם אכן מתאים להצטרף לחופשה שלכם, אפשר לעשות סימולציות של טיסה בבית וגם להתייעץ עם מומחה בתחום. בעזרת  אילוף כלבים מקצועי, ניתן להכין כלבים אשר יש להם את הכישורים הבסיסיים לשהות במטוס, לכדי שותפים אמיתיים גם בחופשה שלכם. כדאי להקדיש מחשבה תמידית על טובת הכלב בזמן הטיסה, כדי שגם אתם וגם הכלב שלכם תהנו במלוא העוצמה.

  • טיפ מנצח: התייעצו עם מומחים מתחום התיירות ואילוף הכלבים לפני כל החלטה.

ומה עם מלון?

כאשר אתם יוצאים לטיול מעבר לים עם הכלב שלכם, לא מספיק רק לדאוג לכך שהוא יוכל לעבור את הטיסה בקלות, חובה לחשוב גם על נושא המגורים. מכיוון שלא כל בתי המלון מאפשרים כניסה של בעלי חיים לפתחם, חשוב לוודא את העניין מראש. יש מגוון של מלונות אשר דווקא מתאימים לבעלי חיים ואשר ניתן להזמין מקום אליהם מראש. ואל תשכחו גם מקום בחדר לחבר הכי פרוותי וקסום שלכם.

 

לסיכום

לפני שיוצאים עם הכלב לחופשה, חשוב לוודא שהכלב שלכם יתאים לטיסה בכדי שתוכלו לטייל בהנאה. אך גם אם הוא לא יכול לטוס עמכם מעבר לים, זכרו שתחזרו אליו שמחים ורגועים יותר, וזה בוודאי ישפיע גם על השמחה שלו. אז עכשיו נשאר לכם רק לבחור יעד ולהזמין כרטיס טיסה.

מאמרים שעשויים לעניין אותך