התחבר

שווה קריאה

הכתבות האחרונות שפורסמו

הפקת חופשות ייחודיות לחברות: כל הטרנדים החדשים

הפקת חופשות ייחודיות לחברות: כל הטרנדים החדשים

לטובת החברות אשר מחפשות את ה-דבר הבא שהן יכולות לעשות כדי להעניק לעובדים את התחושה הכי טובה, נוצרה כתבה זו. אי אפשר להפחית בערך העובדים כשהפעילות שלהם קובעת האם החברה תצליח או לא. עובדים רעננים ומרוצים יכנסו עם אנרגיה בכל בוקר, יביאו איתם רעיונות חדשים ויישארו במקום העבודה לטווח ארוך יותר.
במקביל לכך שעולה ההערכה לחשיבותם של העובדים עולה גם הצורך להפתיע כל פעם מחדש ולמצוא את מה שעוד לא נעשה כדי שהם יבינו עד כמה הם חשובים לחברה. כנסים ואירועים הם חלק בלתי נפרד מהפעילויות בחברה אך היום אנחנו רוצים יותר מכך. למתוח את הגבולות בארץ ובחו״ל ולהיות הראשונים שמספרים לעולם מהו בעצם הטרנד הבא. פגשנו את חברת פרוצי המתמחה בהפקות ייחודיות לחברות ושמענו ממנה על הטרנדים החדשים בהפקות חופשה ייחודיות ואם אתם רוצים להפתיע את העובדים שלכם, את הכתבה הזו לא תרצו לפספס.
להוציא את העובדים לחופשה ולקבל אותם רעננים ומרוצים
על פניו נשמע שכל חברה רוצה שהעובדים יגיעו לעבודה ואם אפשר שהם לא יפסידו לעולם ימי עבודה אבל בפועל כולם יודעים כי השחיקה היא אחד האויבים הגדולים של הפרודוקטיביות. ישנן דרכים שונות לטפל בשחיקה כאשר כל עובד ועובדת יכולים לנסות לטפל בעצמם אך רצוי שהחברה לא תשאיר זאת רק לעובדים אלא שהיא תיתן להם את התשתית המתאימה להתרענן.
ישנן דרכים שונות לצאת מהשגרה כאשר הפקת חופשות היא דרך נפלאה לעשות זאת. העובדים יוצאים מהארץ יחדיו, מגיעים ליעד שנבחר, מועברים משדה התעופה אל מקום הלינה בצורה מאורגנת ומשם מחכה להם חופשה יוצאת דופן. חופשה שהם לעולם לא ישכחו, שהם יוכלו לספק לחברים ולמשפחה שלהם עליה וכזו שתעלה זיכרונות רבים לאורך שנים קדימה. חברות שרוצות להציע לעובדים שלהן את הטוב ביותר ושאלו ישמרו על רעננות ויקדמו אותה, צריכים להכיר את האפשרויות שעומדות לפניהן.
חופשת בריאות
כל יום יכול להיפתח עם זריחה קסומה, תרגול יוגה, הליכה קלילה בטבע וכל פעילות אחרת אשר מרגיעה את הגוף והנפש. בחופשת בריאות העובדים יכולים להשתתף במפגשי מדיטציה מודרכים, להתמקד בעצמם והם יכולים לעבור סדנאות אשר יעזרו להם לשפר את היציבות הרגשית. חופשת בריאות לעובדים היא הרבה יותר ממספר סדנאות. היא מרחיקה את המסכים, מפנקת עם מאכלים משובחים, טיפולים מקצועיים ולאחר תהליך הבראה העובדים יכולים לחזור עם אנרגיה חדשה, חיבור עמוד וכלים שישמשו אותם ביום יום.
חופשה טכנולוגית
העידן הדיגיטלי כולל שינויים מתמידים אשר משפיעים על האופן בו אנחנו עובדים. אמנם יש חברות שהעובדים שלהן נמצאים עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לשינויים אך ישנן לא מעט אשר יכולות להרוויח מחופשה המשלבת בין שלל פעולות הנאה לבין חשיפה לטכנולוגיות חדשניות. זוהי דרך נפלאה ליצור עניין רב, לגלות עולם חדש ובסופו של דבר לקחת כלים חדשים ולהשתמש בהם בעבודה היום יומית. חופשה שכזו תכלול בין היתר הפעלות אינטראקטיביות, כניסה לעולם של מציאות מדומה והדרכות מרתקות.
חופשה לבניית צוות
בעולם הארגוני של ימינו ברור כי הקשר בתוך הצוות מהותי וחברות שרוצות לקדם פרויקטים ימצאו כי חופשת בניית צוות יכולה להיות מושלמת. לצד הפעילויות השונות במדינה שתיבחר יתקיימו גם סדנאות פעילות, העובדים ישחקו יחד ויצרו קשרים עמוקים. כל פעילות שתיבחר לחופשה שכזו תותאם בדיוק רב כשהעובדים יוכלו כמובן גם לנפוש וליהנות מהסביבה אליה הם יגיעו. בסופו של דבר העובדים צפויים לחזור מאוגדים, מלוכדים וכשהם מחוזקים כצוות.

טרנדים נוספים בעולם הפקת החופשות
החופשה כולה יכולה להיות סביב נושא ספציפי אך מעבר לנושא ישנם עוד תיבולים חשובים שמפרידים בין ״עוד חופשה״ שכל אחד יכול לארגן לעצמו לחופשה שאפשר לעבור רק עם מקום העבודה. שייט מפנק הוא דוגמה מצוינת לפעילות שהעובדים יזכרו לשנים רבות ושככל הנראה הם לא יעברו בשום מסגרת אחרת. גם טיולי קולינריה, בעיר, בטבע וטיסה בכדור פורח הן חלק מהחוויות שיכולות לחכות לעובדים בחופשה.
המתכון לחופשה ייחודית לעובדי החברה הוא פניה למומחים בתחום. לאחר הבנה של המטרה הכללית, הבנה מי העובדים שעומדים לצאת לחופשה והגדרת התקציב, אפשר להתחיל בתכנון כשהשמיים הם הגבול, האפשרויות אינסופיות וההפקה חייבת להיות מדויקת לפרטי פרטים.

קרדיט לתמונה :www.freepik.com

מאמרים שעשויים לעניין אותך