התחבר

שווה קריאה

הכתבות האחרונות שפורסמו

מחפשים חופשה בכנרת? קבלו את 4 האטרקציות המומלצות

מחפשים חופשה בכנרת? קבלו את 4 האטרקציות המומלצות

חשבתם לעצמכם מה תוכלו לעשות בחודשי הקיץ הקרובים? אחת מהבחירות הפופולאריות ביותר תהיה לנפוש באזור כנרת. באזור הצפון באופן כללי תוכלו למצוא המון דברים שחובה לעשות, חלקם הגדול יהיה סביב הכנרת. לכן החלטנו להרים את הכפפה על מנת להסביר מה תוכלו לעשות לבד או יחד עם המשפחה. הכי חשוב שלא תפספסו אף אטרקציה, בכל זאת לא בכל יום אתם יוצאים לטייל בצפון.
סגרתם צימר מפנק באזור הכנרת? השלב הבא יהיה לחשוב מה תוכלו לעשות במהלך החופשה עצמה. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם מבלים את כל הימים בצפון בצימר עצמו. ישנה חשיבות לנוח ולשחרר קצת לחץ, עם זאת ישנה חשיבות נוספת למצות את האזור המיוחד שבו אתם נמצאים.

ספורט ימי בכנרת

אם אינכם רוצים לחפש אטרקציות שונות סביב הכנרת, תוכלו למצוא אטרקציות בכנרת עצמה. אנו מדברים על מגוון רחב של פעילויות ספורט ימי שתוכלו לבצע אותן באזורים שונים. בקרבת הכנרת תוכלו למצוא חברות שונות שיציעו לכם לעשות ספורט ימי בכל מיני אופנים שונים.
מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את הפעילות הספורטיבית שתהיה הכי מתאימה לכם. הרי מה שמתאים לאחרים זה לא בהכרח מה שיהיה מתאים לאחרים. החדשות הטובות הן שיש מגוון רחב של פעילויות שונות, שמהן תוכלו לבחור את מה שהכי נראה לכם. כמובן שתוכלו לעשות בו זמנית מספר פעילויות ספורט ימי על מנת למצות את האופציה הזאת.

טיול טרקטורונים

פחות מתחשק לכם להירטב הוא שסתם לא בדיוק נמצאים בכנרת עצמה? תוכלו למצוא כל מיני אטרקציות שונות גם בסביבתה. אחת מהאטרקציות הכי מיוחדות תהיה לנסוע בטרקטורונים סביב הכנרת. הטיולים עם הטרקטורונים יאפשרו לכם לראות צדדים אחרים שלא הכרתם באזור הזה. גם מי שמבקר בכנרת באופן קבוע יכול למצוא את עצמו נהנה מהאפשרות המיוחדת הזאת. טיול טרקטורונים מתאים לכולם, גם לכאלה שלא בהכרח אוהבים אקסטרים. ניתן לנסוע בקצב שונה כדי להתאים את החוויה עבור כולם, אפילו עבור ילדים קטנים באופן יחסי.

תעופה בטרקטורון

אתם מאלה שלא רוצים להישאר על הקרקע? אין עם זאת שום בעיה. כל מי שמבקר בכנרת יכול להרים את הראש, ולראות טרקטורונים עפים בשמיים. גם אתם יכולים למצוא את עצמכם חוקרים את הכנרת מלמעלה, דבר שמביא איתו חוויה שונה לגמרי. תעופה בטרקטורון היא חוויה שמיועדת לכל אותם האנשים שאין להם פחדים גבהים. התעופה עצמה עם הטרקטורון תתבצע בכל אזור הכנרת, לא רק מעל הכנרת עצמה. תוכלו לראות את הנופים המדהימים של צפון הארץ רק מלמעלה, דבר שלא תוכלו לשכוח אותו. אם אתם לא סובלים מפחד גבהים זוהי חוויה שאתם מוכרחים לנסות אותה בהקדם.

שייט קיאקים

רוצים לעשות משהו ביחד עם כל המשפחה? כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לשריין כמה קיאקים בהתאם לכמות האנשים שאמורה להגיע יחד אתכם. שייט קיאקים אפשר לעשות בכל מיני שלוחות שונות שמובילות לכנרת. המקום הפופולארי ביותר לשוט בו עם קיאקים הוא כמובן נהר הירדן שמביא גם זרמים מעולים שמגבירים את החוויה. עם זאת תוכלו למצוא את האופציה הזאת בעוד כל מיני מקומות אחרים. הכי חשוב שהמקום שבו תעשו את הקיאקים יהיה מספיק בטיחותי כדי שתוכלו לעשות זאת ללא חשש. כיום תוכלו למצוא חברות רבות שמציעות שייט קיאקים חוויתי, כזה שמתאים לכל המשפחה. גם הילדים הקטנים יכולים להיות חלק מהחוויה כאשר כל אחד עושה את מה שהוא יכול.

מאמרים שעשויים לעניין אותך