התחבר

שווה קריאה

הכתבות האחרונות שפורסמו

הטרנד החם של הקיץ בתיירות – אוהלים יוקרתיים

הטרנד החם של הקיץ בתיירות – אוהלים יוקרתיים

הייתם מאמינים שיותר ויותר תיירים מעדיפים לוותר על חדרי היוקרה של בתי המלון המובילים ורוצים לחוות חוויית נופש מלאה דווקא באוהלים? ולא סתם באוהלים – באוהלי יוקרה! כבר אי אפשר לערער על המגמה הכלל העולמית המיוחדת הזאת ועל צמיחתו המהירה של טרנד הגלמפינג שהביקוש לו הולך וצובר תאוצה בסצנות הנופש ברחבי העולם. וזה לגמרי מובן – הגלמפינג הוא חוויה מתקנת לכל לינת שטח טראומטית שחוויתם בעבר ודרך מצוינת ליהנות מחיק הטבע בלי לוותר על הנוחות הבסיסית שהתרגלתם אליה.

אז מהו גלמפינג? גלמפינג הוא לינת שטח באוהלים ייחודיים ויוקרתיים או במבנים ארעיים יוצאי דופן ומעוררי השתאות. והכול בחיק הטבע ועל האדמה. רוצים לדעת עוד? הינה כל המידע על חוויית הקיץ המדהימה ביותר שהטבע יכול להציע.

למה דווקא אוהלי יוקרה?

רבים מאיתנו מחפשים חוויה מתקנת לחוויית לינת השטח שחווינו בשלב זה או אחר בחיינו. כשאנחנו חושבים על לינת שטח, אנחנו נזכרים בלילות ללא שינה על אדמת טרשים קשה בשק שינה דק ולא נוח; אנחנו נזכרים – ולא בערגה – במקלחות קרות וחסרות פרטיות במבנים הרעועים של מתחמי הקמפינג ובריחם הלא מלבב של השירותים המשותפים; אנחנו חושבים על קופסאות השימורים שנאלצנו לסחוב איתנו ועל תחושת הרעב שלא הפסיקה להציק; אנחנו מתגרדים לזכר היתושים, החרקים והזוחלים שחלקו איתנו את הלילה, ונחרדים מהמחשבה על שחזור החוויה בקיץ הקרוב. נראה שהגיע הזמן להתקדם למתחמי גלמפינג יוקרתיים כמו מתחם גלמפינג בניר דוד שמציעים חוויית טבע מלאה לחובבי טבע כמותנו באוהלי יוקרה ובתנאים מפנקים של בית מלון.

מה אפשר למצוא באתר גלמפינג?

באתר גלמפינג אפשר לחוות את הטבע במלואו. אפשר להתקרקע על האדמה, להאזין לציוץ הציפורים, ליהנות מחום השמש, לשבת תחת כל עץ רענן, לאכול ארוחה משפחתית משביעה על הדשא או בתוך האוהל ולישון שינה עמוקה במיטה רכה ונעימה לאחר מקלחת חמה וטובה. וכל השפע הזה – באוהלי יוקרה מאובזרים, מעוצבים ומפנקים.
בכל מתחם גלמפינג שמכבד את עצמו, תוכלו למצוא אוהלי יוקרה מרווחים, ממוזגים ומרוהטים, מיטות רכות ונעימות, שולחן אוכל לכל המשפחה, פינת סלון נעימה, אינטרנט אלחוטי ומרפסת אישית. כמו כן תמצאו באתר הגלמפינג מטבח מרווח, נקי ומאובזר וכן מבני שירותים ומקלחות מעוצבים ונקיים ששומרים על פרטיותכם ועל נוחותכם.

חוויית טבע מושלמת

גלמפינג באוהלי יוקרה הוא הדרך הטובה ביותר לחוות את הטבע במלוא עוצמתו ובה בעת ליהנות מתנאי מחיה יוקרתיים ומענגים. לינה מפנקת במתחם גלמפינג שמציע אוהלי יוקרה, מטבח משותף מרווח ונעים ומתקני שירותים נקיים, תביא אתכם הכי קרוב לאדמה בשלמות ובטבעיות. מתחמי גלמפינג מאפשרים לנופשים ליהנות מהטבע בלי לפגוע בו ובלי לוותר על נוחות בסיסית. לינה יוקרתית בחיק הטבע היא חוויית טבע מושלמת שלא תוכלו לשכוח ותשמחו לאמץ שוב ושוב.

מאמרים שעשויים לעניין אותך